Вітаємо з 73-ю річницею Перемоги

Вітаємо з 73-ю річницею Перемоги
Україна
1280
0
15:07, 09.05.2018

8 травня в Україні, вже декілька років поспіль відзначають «День пам’яті та примирення». В цей день представники ГО «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію» із привітаннями відвідали наших дорогих ветеранів.

Це не вперше, коли вітаючи тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла війни , ми затаївши подих слухаємо їхні спогади про ті страшні часи, але щоразу по-новому усвідомлюємо, що історія життя цих людей дійсно непідвладна часу.

Доля кожного з них – це складна історія одного життя, а разом вони – ціла епоха.

 

Сьогодні 9 травня в цей знаменний день 73-ї річниці перемоги над нацизмом у

Другій світовій війні. Активісти  ГО «Право та захист Васильківщини», прийняли участь в урочистій ході до Меморіалу Вічної Слави у місті Василькові.

Поклавши квіти до братської могили загиблих воїнів, голова організації Руслан Суханов привітав ветеранів із святом: «Сьогодні ми вітаємо наших шановних ветеранів Васильківщини, справжніх Героїв та переможців, із найдорожчим здобутком їхнього життя – Перемогою над німецько-фашистськими загарбниками! Ви наша гордість та приклад для наслідування. Від щирого серця прийміть побажання міцного здоров’я і бадьорості духу, бути взірцем мужності та патріотизму для нових поколінь українців».

З Днем Перемоги!