Вітаємо збірну України з перемогою!

Вітаємо збірну України з перемогою!
Васильківщина
1531
0
08:59, 03.05.2018

Вітаємо збірну України з перемогою!

Збірна України з хортингу посіла перше загальнокомандне місце на ІІІ Чемпіонаті світу, який в квітні проходив у Даугавпілсі (Латвія). Всього у турнірі взяло участь більше 250 спортсменів з 15 країн, серед яких було розіграно 80 комплектів медалей.

Хортинг – це український національний вид спорту, який з кожним роком завойовує все більше своїх прихильників. Засновниками хортингу вважаються запорізькі козаки, які були відомі володінням бойового мистецтва на весь світ. Сучасний хортинг - порівняно молодий вид єдиноборств, який з’явився менш ніж 10 років тому та поєднав багато прийомів з інших видів єдиноборств - самбо, дзюдо, джиу-джитсу, тхеквондо, карате. І все ж його унікальність у тому, що він несе в собі український патріотичний дух.

Наші спортсмени були представлені найчисельнішою командою, продемонстрували бойові навички і переможний характер, завоювавши головний приз. Дуже раді, що серед переможців є житель Василькова Шкуренко Олександр, який у свої 13 років вже здобув срібло на чемпіонаті світу.

Сьогодні Активісти ГО «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду «Подаруй мрію» завітали у гості до нашого чемпіона та подарували йому велосипед. Під час зустрічі Руслан Суханов зазначив: «Для нашої  громадської організації, яка постійно опікується та надає допомогу дитячим спортивним секціям Василькова та Васильківського району це велике свято. Дуже приємно особисто вітати Олександра, який захищає честь Васильківщини й усієї України. Від щирого серця бажаємо, щоб ця перемога була лише черговою сходинкою на шляху до твоєї мети».

Вже у жовтні відбудеться ще один великий турнір з хортингу у Трускавці, який сподіваємося буде ще успішнішим для українських атлетів, а вболівальникам подарує справжнє свято.