Вітання міського голови до Дня Збройних Сил України

Вітання міського голови до Дня Збройних Сил України
Васильківщина
197
0
23:30, 04.12.2016

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя, це - найвища честь, покликання.

У цей урочистий день ми вшановуємо всіх - і вкритих сивиною, увінчаних нагородами фронтовиків, і молодь, яка щойно вдяглась у військову форму.

Вже третій рік поспіль Ви зустрічаєте це свято в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і васильківці, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, - пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого міста.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на нашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Здоров'я і благополуччя Вам! Миру і злагоди!

Джерело: http://vasilkov.info/main/vasilkivrada/939-vtannya-mskogo-golovi-do-dnya-zbroynih-sil-ukrayini.html