Вночі невідомі підпалили двері квартири нашого активіста

Вночі невідомі підпалили двері квартири нашого активіста
Організація
746
0
17:19, 19.08.2017

Громадському активісту Максиму Заїці вночі підпалили двері та кинули пляшку з запалювальною сумішшю в офіс ГО «Право та захсит Васильківщини».

Після підписання меморандуму про співпрацю з політичною партією «Патріот», яку очолює колишній заступник Генерального прокурора України Микола Голомша, громадська організація «Право та захист Васильківщини» почала активно висвітлювати у мережі Інтернет роботу депутатів та державних службовців Васильківського району, яким це дуже не сподобалось.

Так після проведеної бюджетної комісії, у ході якої не вийшло завести 2,5 млн. грн. в Калинівську селищну раду, куди останнім часом голова Васильківської райдержадміністрації Одинець Владислав Іванович спрямовує майже всі бюджетні кошти, у ніч з 18 на 19 серпня близько третьої години був скоєний ряд провокаційних підпалів.

Обгорів фасад будинку, в якому знаходиться громадська приймальня організації «Право та захист Васильківщини». Причиною стала кинута у вікно офісу пляшка з запалювальною сумішшю. Також, на жаль, цієї ночі постраждав і один з наших активістів Максим Заїка. Поки вони з дружиною спали, невідомі підпалили вхідні двері їхнього дому. Добре, що подружжя, відчувши запах диму, вчасно прокинулося. Вони самотужки загасили полум'я, яке вже майже проникло всередину квартири, і викликали поліцію.

Зі слів постраждалого активіста, напередодні йому погрожував перший заступник голови Васильківської РДА Владислава Одинця, депутат районної ради Євгеній Червенко.

«Пан Червенко відвів мене в сторону і сказав, що якщо я буду писати якісь коментарі в соцмережі Facebook на його адресу, то він буде намагатись фізично зі мною розправитися. Також він сказав, що уся васильківська поліція, прокуратура та судді у нього в кишені», - прокоментував інцидент активіст ГО «Право та захсит Васильківщини» Максим Заїка.

Ми пов’язуємо ці випадки, розцінюємо їх як залякування, безпосередньо перешкоджання журналістській діяльності нашого медіа-центру та в цілому роботі громадської організації. Проте, це не зломить наш дух. Ми і надалі будемо викривати корумпованих чиновників та олігархічні клани кишенькових депутатів, котрі досі керують у міських, районних та селищних радах і продовжують наживатися на бюджетних коштах держави, бо ми є народ і правда за нами.