Вперше у Василькові депутати голосували за місцеву ініціативу

Вперше у Василькові депутати голосували за місцеву ініціативу
Васильківщина
811
0
13:44, 07.08.2017

У п’ятницю, 4 серпня, відбулось засідання 28 чергової сесії Васильківської міської ради, під час якого народні обранці підтримали внесену місцевими жителями ініціативу «Про будівництво бюветного комплексу питного водопостачання із артезіанської свердловини на території парку «Венеція» по вулиці Грушевського у м.Василькові».

Відповідний проект рішення був розроблений ініціативною групою, до якої увійшли представники громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» і Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ», а саме: Євгеній Котвіцький, Микола Штріккер, Сергій Воробйов, Іван Голованенко та Євгеній Верещак.

Протягом травня ініціативній групі вдалось зібрати 177 підписів жителів Василькова на підтримку відповідної місцевої ініціативи та подати проект рішення на розгляд міськради.

1 серпня відбулось засідання Комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами Васильківської міської ради, на якому члени ініціативної групи проінформували місцевих депутатів, що будівництво бюветного комплексу покликане вирішити ряд проблемних питань, зокрема: безкоштовне забезпечення питною водою населення та гостей міста; облаштування парку «Венеція» для комфортного перебування в ньому людей; використання бювету, як альтернативного джерела забезпечення питною водою жителів міста, під час аварійних ситуацій, пов’язаних із застарілою системою міського водогону, збільшення забудов, фізичного зношення труб, насосів тощо.

Хочемо подякувати усім жителям Василькова, нашим активістам, представникам міської влади та депутатам, які підтримали дану ініціативу. Впевненні, що у недалекому майбутньому спільними зусиллями ми зможемо створити у нашому місті гідні умови життя.