«Врятуй життя»

«Врятуй життя»
658
0
09:51, 23.06.2017

 

Упродовж всього цього тижня медичні працівники приймають привітання та добрі слова від вдячних пацієнтів, у зв’язку із своїм професійним святом - Дня медичного працівника. На сьогодні це свято для багатьох стало символом перемоги над хворобою або врятованим життям. Проте кожний хто був у лікарні, поліклініці або у сільській амбулаторії розуміє, що більшість медиків працює в не простих умовах, але, тим не менше, виконують свою гуманну місію – лікують людей і дарують їм життя.

Для того, щоб хоч якось допомогти медикам у лікуванні жителів Васильківщини, наша громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» разом із друзями та партнерами з Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ», організували проведення акції «Врятуй життя». Метою акції було зібрати для  медичних закладів Васильківщини найнеобхідніші лікарські засоби (медичні препарати та обладнання, побутові речі, одяг для немовлят тощо), що зможуть допомогти лікарям зберегти життя своїх пацієнтів.

Протягом 20-21 червня усі зібрані речі ми передали лікарням та амбулаторіям міста Василькова, селищ Калинівки, Глевахи, Гребінки та сіл Лосятин, Барахти, Кодаки, Тростинки і Малої Солтанівки.

У кожній лікарні представників наших організацій зустрічали з радістю та душевною теплотою, тому що реальні справи, які роблять наші організації завжди будуть переконливішими за усі добрі слова або привітання.

Ми низько вклоняємося усім медикам нашого району за вашу безцінну працю, за спасіння людей!