Все для наших героїв

Все для наших героїв
Організація
867
0
14:30, 13.07.2017

  Вирушаємо із гуманітарною допомогою українським героям

 14 липня представники громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» із гуманітарним вантажем вирушають до наших військових, які несуть службу в зоні АТО. Для того, щоб 15 липня привітати їх з українським Днем Миротворців.
    Участь у поїздці візьмуть керівник нашої організації Руслан Суханов, голова Благодійної організації «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгеній Котвіцький, його заступник - Владислав Яременко, член нашої ГО та волонтер- Іван Івасенко та наш репортер- Євгеній Цель. Планується, що благодійники-волонтери передадуть продукти харчування, одяг, ліки та інші зібрані речі солдатам військових частин.
   Аби свято було дійсно святом наші організації попросили у вихованців Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» намалювати бійцям свої малюнки з найкращими побажаннями. Не залишились байдужими також діти членів нашої організації, в яких з'явилося бажання не тільки намалювати малюнки бійцям, а й побажати скоріше повернутися додому з перемогою.

   Хочемо висловити особисту подяку місцевим підприємцям Віталію Глінському, Василію Гедзику, які вкотре надали матеріально-технічну допомогу та Тарасу Матушевичу, який посприяв в організації даного заходу.


   Також щиро дякуємо членам нашої організації, вашим родичам та друзям, які дістали зі своїх запасів консерви, соління, адже все це необхідно для наших захисників.

   Інформацію про подорож наших активістів ми будемо опубліковувати на сторінці громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» у Facebook, так що слідкуйте і підтримуйте наших волонтерів!