Всесвітній день підтримки дітей з аутизмом

Всесвітній день підтримки дітей з аутизмом
Васильківщина
465
0
00:05, 03.04.2018

Сьогодні 2 квітня у центрі соціальної реабілітації дітей- інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я», відбувся захід присвячений Всесвітньому дню підтримки дітей з аутизмом.

Який відзначається щорічно, починаючи з 2008 року, встановлений резолюцією Генеральної асамблеї ООН № A/RES/62/139 від 18 грудня 2007 року. Мета цієї дати — підкреслити необхідність допомагати людям, що страждають невиліковним захворюванням, та підвищувати рівень їх життя. Адже чисельність дітей, які страждають аутизмом, висока у всіх регіонах світу і має величезні наслідки для них, їх сімей, громад і товариств. В рамках Дня, який кожен рік присвячений певній темі, проводяться різні заходи та конференції, де обговорюються стратегії і підходи щодо питань опіки, незалежності та правоздатності людей, які живуть з аутизмом.

В цей день керівництво центру «Здоров’я», влаштувало для своїх вихованців цікаві ігри та захопливі квести. Квест- це спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань. Діти із задоволенням, послідовно вирішували цікаві задачі та крок за кроком наближалися до місця «X» де на них чекали приємні та корисні подарунки. Які від щирого серця підготували, постійні гості та вже добрі друзі представники Громадської організації «Право та захист Васильківщини». Наприкінці свята, кожна дитина отримала вітамінний набір так необхідний у після зимовий період. Також для облаштування окремої зони, де із діточками працює психолог наше об’єднання придбало спеціальну бамбукову ширму.

Теплі щирі усмішки задоволених дітлахів- стали найдорожчім здобутком для наших активістів. А діти по-справжньому відчули себе потрібними що для них так важливо.

Творити добро і робити добрі справи простіше простого. Це не вимагає від людини ніяких надприродних зусиль. Потрібно тільки надходити за велінням свого серця і роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини.