Всесвітній День Вчителя

Всесвітній День Вчителя
Україна
2443
0
15:06, 05.10.2018

Всесвітній день вчителя відзначають відносно недавно. Свято було започатковане в 1994 році за рішенням ЮНЕСКО і Міжнародної організації праці. Всесвітній день вчителя завжди відзначають 5 жовтня. В Україні та деяких країнах колишнього СРСР це свято має "плаваючу" дату. В Україні День працівників освіти згідно з указом президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня.

Традиційно в цей день в багатьох школах проводять День самоврядування. У п'ятницю перед святом старшокласники самі проводять уроки у менших класах. Також є традиція скорочувати навчальний день і після уроків запрошувати педагогів на підготовлений учнями святковий концерт. Готуючи такий концерт, діти намагаються зробити так, щоб приємно здивувати своїх вчителів.

Сьогодні представники Громадської організації «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду «Подаруй мрію»: Максим Заїка, Дмитро Паньків та Роман Чернишенко завітали з квітами та поздоровленнями до шкіл у селі Данилівка, Плесецьке та селищі Калинівка і разом із привітаннями також, передали для педагогічних колективів солодкі подарунки які підготував підприємець та місцевий мешканець Калинівки Богдан Суханов . З нагоди свята поздоровили усіх працівників освіти; вчителів, методистів, педагогів організаторів, завучів та всіх тих, хто щоденно своєю кропіткою працею виховує, розвиває здібності та допомагає здобувати знання нашому підростаючому поколінню.

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте свою цінну увагу у близьких. Бажаємо провести це свято в колі сім'ї. Любові вам, терпіння, щастя і наснаги!