Всеукраїнські змагання з панкратіону

Всеукраїнські змагання з панкратіону
Організація
1826
0
12:55, 18.05.2017

Юні спортсмени Васильківщини вирушають на всеукраїнські змагання з панкратіону

 

З 19 по 21 травня у місті Хмельницький відбудеться чемпіонат України з панкратіону серед дітей та юніорів.

За результатами чемпіонату Київської області, що відбувся на початку травня, Васильківщину на всеукраїнських змаганнях здобули право представляти 6 вихованців СК «АЛЕКСІС» ‒‒ Іван Гедзик, Дарина Стаднік, Єгор Горбач, Ілля Усик, Михайло Демченко та Ілля Семка.

У зв’язку із значними витратами на поїздку та участь у чемпіонаті України маленьких спортсменів, керівництво та батьківський комітет СК «АЛЕКСІС» звернулися за фінансовою допомогою до голови Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгенія Котвіцького.

Напередодні від’їзду на чемпіонат, представники громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» відвідали тренування вихованців спортивного клубу та на власні очі побачили з якою завзятістю та старанністю вони виконують вправи під керівництвом свого тренера Олексія Охріменка. Отож є сподівання, що представники нашого регіону продемонструють гідний рівень на всеукраїнській першості з панкратіону.

«Такі змагання - це в першу чергу, пропаганда здорового способу життя, мистецтва чесної боротьби для досягнення поставлених цілей, і ми із задоволенням надаємо спонсорську допомогу спортсменам клубу «АЛЕКСІС» для участі у всеукраїнських змаганнях та чекаємо від них перемог» - зазначив Євгеній Котвіцький.