Вшанування пам'яті жертв політичних репресій

Вшанування пам'яті жертв політичних репресій
Організація
1025
0
20:20, 21.05.2017

Наша організація вшанувала пам'ять

жертв політичних репресій

 

Сьогодні в Україні вшановують пам'ять убитих і закатованих українців – жертв політичного терору радянської влади.

Політичний терор проти власного народу більшовики розпочали з моменту захоплення ними влади. Жертвами розкуркулення і депортації з рідної землі стали понад 2 мільйони українців. Київська область - один із найбільш постраждалих від сталінського тоталітарного режиму регіонів.

В Україні репресії були спрямовані переважно проти національної інтелігенції, але згодом під жорна репресій потрапили представники органів влади, внутрішніх справ, військовослужбовці, керівники підприємств, установ та організацій, селяни різних прошарків – усі, у кому сталінський режим вбачав загрозу своєму існуванню.

Напередодні 80-тих роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років – актив громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ», на чолі з її керівником Русланом Сухановим, взяли участь у мітингу-реквіємі, який відбувся у м.Васильків. Спочатку учасники заходу пройшли скорботною ходою до меморіалу жертв Голодомору 1932–1933 років та поклали квіти і запалили свічки біля підніжжя меморіалу. Звертаючись до присутніх, голова організації Руслан Суханов зазначив: «Пам’ятаючи про жертви політичних репресій, вшановуючи пам’ять загиблих, вкрай важливо, щоб та страшна правда слугувала гірким уроком для нинішніх керманичів України. Діюча влада зобов’язана зробити усе можливе, щоб подолати бідність у якій знаходиться значна частина населення, забезпечити стабільність і спокій в суспільстві, верховенство права та гідне життя кожному громадянину нашої Батьківщини».