Вихованці центру «Здоров’я» відвідали парк Співоче поле

Вихованці центру «Здоров’я» відвідали парк Співоче поле
Організація
1408
0
12:42, 07.05.2018

Вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Здоров’я» з батьками та друзями з ГО «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію», третього квітня відвідали парк Співоче поле в Києві. На території парку триває Виставка тюльпанів «Навколо світу». Усіх гостей вразили унікальні інсталяції, що займають понад 3,5 тисячі м² Печерського ландшафтного парку, прикрашені неймовірними і казковими квітковими експозиціями.

Малеча з неімовірним захопленням  бавилась та проводила  час, тут кожен міг знайти зайняття до душі. Найдовша всесезонна тюбінг гірка: 70 м справжнісінької радості та адреналіну для дітей̆ та дорослих. Різні тематичні виставки та святкові заходи: виставка робіт "Ландшафтного дизайну", Еко-ярмарок, караоке, дитячий парк атракціонів, перший в центрі мотузковий парк та Ярмарок хендмейду.

Неймовірний весняний настрій, теплі посмішки, веселощі, повний релакс та максимум приємних вражень отримали від даної подорожі як діти так і їх батьки.

 

 Наша організація постійно опікується цим унікальним закладом центром «Здоров’я» у місті Василькові. Бо кожна така зустріч надихає на добрі та ширі вчинки так як діти це наше майбутнє.