Храмове свято у Великій Солтанівці

Храмове свято у Великій Солтанівці
Організація
500
0
15:35, 21.11.2019

Весною цього року до нас по допомогу звернувся Ієрей Владислав.

Настоятелю Великосолтанівського храму Архистратига Михаїла та його пастві була потрібна трапезна. Багато із релігійних свят проходять в холодну пору року. У тому числі і храмовий праздник День Архистратига Михаїла та Всіх Небесних Сил. Саме того Михаїла переможця Змія і покровителя усіх воїнів, який віряни відмічають сьогодні вже в новенькій теплій трапезній.

Представники благодійного фонду "Подаруй мрію" та "Право та захист Васильківщини" охоче взялися за таку благу справу та долучили до фінансування побудови трапезної місцевих підприємців. Вони відгукнулися, більш того, один з них вніс левову частку фінансування, за що ми висловлюємо свою вдячність та глибоку повагу йому та всім хто долучився та зробив свій внесок у будівництво.

Будівництво повністю закінчили і сьогодні трапезна приймала своїх перших гостей. Ми вирішили зробити храму ще один невеличкий, але важливий подарунок: обігрівачі. Тепер християни Великої Солтанівки напевне не змерзнуть під час урочистих святкувань. Зі святом Вас!