Я хочу, щоб закінчилася війна - тому допомагаю армії

Я хочу, щоб закінчилася війна - тому допомагаю армії
Організація
827
0
15:34, 22.08.2018

Громадська організація «Право та Захист Васильківщини» разом із Благодійним фондом «Подаруй мрію», нещодавно відвідали бійців на сході країни з гуманітарної місією. Активісти передали нашим військовим: продукти харчування, медикаменти, одяг, речі першої необхідності та паливо-мастильні матеріали. Зокрема, все це було зібрано на протязі місяця серед небайдужих мешканців та підприємців нашого району.

Українці почали значно менше підтримувати військових, що боронять країну на сході. Наша команда особисто зіткнулися з цією проблемою, під час організованого збору гуманітарної допомоги.

Ми розуміємо, що багато хто вже вичерпав свої матеріальні ресурси та особисті заощадження, адже допомагає ще від початку Революції гідності. Проте більшість людей перестали надавати допомогу через так зване «перемир'я», якого насправді немає. Нажаль те що відбувається там ні як не можна назвати «перемир'ям».

У прийнятому депутатами Верховної Ради "Законі про реінтеграцію" відмовилися від терміну АТО. Військову операцію на Донбасі на законодавчому рівні назвали "заходами із забезпечення національної безпеки і оборони, стримування і відсічі російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях". Таким чином Україна офіційно визнала Російську Федерацію країною-агресором.

Але ні перейменування АТО ні так зване «перемир'я» суттєво не поліпшило ситуацію із забезпеченням військових усім необхідним, для ефективного виконання ними бойових завдань.

Тому активісти нашою громадської організації та представники благодійного фонду висловлюють свою щиру вдячність тим, хто постійно надає допомогу та є прикладом для інших. Вчора 21  серпня ми вручили офіційні іменні подяки: Вірі Іваненко, Яровій Тетяні та Валентині Богомазовій - «За вагомий внесок у справу допомоги потребуючим мешканцям нашого краю, учасникам АТО та ООС».

Шановні Українці допомагайте армії, яка стоїть на варті нашого з вами спокійного життя.