Яскраве святкування Дня села у Діброві

Яскраве святкування Дня села у Діброві
Васильківщина
1110
0
11:47, 21.08.2018

В неділю 19 серпня відбулось святкування Дня села Діброва та Багрин.

Організаторами свята виступили громадська організація «Право та захист Васильківщини» разом з благодійним фондом «Подаруй мрію», Дібрівська сільська рада та за особистої підтримки Олексія Кузьмича представника Васильківської районної парторганізації «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

В центрі біля будинку культури відбувалося масштабне гуляння. Так для жителів і гостей було організовано безкоштовні розваги; величезний дитячий надувний майданчик, акробатичний батут,  на святі всіх бажаючих частували солдатською цукровою ватою.

 

Також, малеча вишиковувалася у черги аби зробити цікавий боді-арт на обличчі та перетворитися на улюблених казкових та мультиплікаційних героїв і все це дійство прикрашала величезна хмара мильних бульбашок, за яким дітки радісно стрибали намагаючись упіймати. Окрім цього на святі був організован концерт за участі місцевих творчих колективів та виставка-продаж рукотворних робіт народного мистецтва.

 

А завершився День села святковою дискотекою під хіти сучасної естради. На святі кожен знайшов для себе розваги по душі, а вдячністю за це були яскраві посмішки на обличчях усіх гостей.