Наша організація взяла участь у засіданні Правління Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України

Наша організація взяла участь у засіданні Правління Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України
Організація
1540
0
14:22, 12.04.2017

 

11 квітня у м.Києві відбулось засідання Правління Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України, на яке був запрошений голова ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Руслан Валерійович Суханов.

Під час засідання учасники заходу обговорили пріоритетні напрями діяльності Асоціації щодо інформаційного забезпечення кращих практик та інноваційних рішень розвитку територій, побудови вертикальних та горизонтальних комунікацій влади та громади. Особлива увага експертів була приділена питанням розробки та впровадження ефективних, інноваційних інструментів підвищення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, формування культури планування, розроблення стратегічних планів, проектів та програм розвитку.

У ході розгляду питання стосовно інформування суспільства з процесів децентралізації та створення територіальних об’єднаних громад в Україні, Руслан Суханов виступив із проханням провести у травні поточного року відповідний семінар-тренінг для громадськості та представників органів місцевого самоврядування Васильківщини.

Президент Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України Михайло Лаба підтримав відповідну пропозицію та наголосив про  необхідність проведення навчання та обміну досвідом в усіх громадах, які потребують фахової допомоги.