З нетерпінням ми чекали День святого Миколая!

З нетерпінням ми чекали День святого Миколая!
654
0
13:46, 29.12.2017

З-поміж усіх великих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець шанується українцями по-особливому. В народі є такий вислів: «У кожній дорослій людині живе маленька дитина». Усі ми згадуємо його з приходом новорічних свят, які традиційно починаються саме з Дня святого Миколая.

І скільки б років нам не було, завжди з нетерпінням чекаємо на святкові урочистості, приємні несподіванки, веселі розваги і, звісно ж, подаруночки. Отримувати їх добре, але ще краще самим дарувати. Дітки отримують довгоочікувані подарунки, а ми - задоволення від їхніх щасливих посмішок.

Тож 19 грудня у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Здоров’я», куди з подарунками для його вихованців завітали представники громадської організації «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію». На знак щирої вдячності за турботу малеча та працівники закладу влаштували гостям незабутній святковий захід під назвою «З нетерпінням ми чекали День святого Миколая!».

Під час концерту дітки розважали присутніх піснями, танцями та віршами, демонструючи свою старанність, наполегливість та неабиякі творчі здобутки. Загалом на святі панувала виключно дружня та позитивна атмосфера. Цю зворушливу зустріч ще довго пам’ятатимуть і гості, і самі вихованці Центру «Здоров'я».

Зі слів нашого активіста та голови Васильківської міської парторганізації Руху «Справедливість» Максима Заїки, він отримав надзвичайно важливий і такий необхідний в житті кожної дорослої людини подарунок - радість спілкування з дитинством, відчуття казки, віру в дива та ні з чим незрівнянні позитивні емоції.

Теплі усмішки дітлахів, фото з друзями на пам’ять, натхненні побажання і віра в те, що Новий рік буде кращим за попередній. Та головне, що ці дітки по-справжньому відчули себе потрібними не лише в Центрі, а й поза його межами.