З Новим роком і Різдвом Христовим!

З Новим роком і Різдвом Христовим!
Україна
799
0
15:44, 31.12.2017

На порозі Нового року заведено підбивати підсумки: оцінювати зроблене, дякувати року, що минає, за усі здійснені задуми та починання, успішно завершені справи, незабутні миттєвості та радісні події життя.

Для нашої громадської організації «Право та захист Васильківщини» 2017 рік став періодом становлення та надбання безцінного досвіду. Впродовж усього часу ми натхненно та самовіддано працювали для того, аби зробити нашу рідну Васильківщину кращою, адже тут живуть такі чудові люди, підтримка яких нас постійно надихала і мотивувала на нові звершення.

Дякуємо усім, хто повірив у нас, усім хто був і залишається разом з нами, хто не відвернувся та допомагав нам навіть у найскладніші часи нашого існування. Завдяки Вашій підтримці ми і надалі будемо продовжувати боротися за створення комфортних умов життя та нових перспектив розвитку для кожного жителя Васильківського району.

Важливо лише пам’ятати, що для того, аби добитися позитивних результатів, слід згуртуватися і діяти разом. Бо тільки разом зможемо досягти усіх поставлених цілей та в недалекому майбутньому врешті почати достойно жити в здоровому, сильному, заможному та культурно розвиненому суспільстві, яке маємо самі ж і збудувати.

Отож, шановні васильківчани, від щирого серця бажаємо, щоб ці новорічні свята принесли Вашим родинам упевненість у завтрашньому дні. Хай у Ваших серцях завжди яскраво горить вогник мудрості та доброти, щедрості і доброчинності, а сяйво новорічних ялинок у ці дні сповнює теплом та радістю. Зичимо міцного здоров'я подальших успіхів, нових злетів, людського порозуміння, і найголовніше - мирного неба над усією нашою Україною.

З Новим роком! З Різдвом Христовим! Веселих Вам свят!