Засідання ради

Засідання ради
Організація
843
0
18:06, 19.05.2017

Наша організація провела засідання

та відзначила кращих своїх представників

19 травня 2017 року відбулось засідання членів громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» під головуванням Руслана Суханова. Учасники засідання обговорили питання про стан виконання плану роботи організації на ІІ квартал та визначили основні напрямки роботи.

Руслан Суханов поінформував присутніх про перебіг останніх заходів, які організували та провели представники громадської організації і зазначив, що особливо активну та плідну роботу проводять Володимир Забарний, Сергій Воробйов, Владислав Яреминко , Микола Хахаль та Максим Заїка. Також, завдячуючи Благодійному фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ», місцевим підприємцям Віталію Вікторовичу Глінському та Василю Миколайовичу Гедзику вдалось реалізувати ряд меценатських заходів, спрямованих на підтримку та допомогу нашим землякам. Особливо слід відзначити допомогу чотирнадцятилітньому Миколці Ігнатьєву, який поранив кришталик лівого ока і благодійний фонд надав фінансову підтримку для проведення йому хірургічної операції. На даний час Микола вже почуває себе краще й ми сподіваємося на повне його одужання.

Крім того, наступного тижня до Міжнародного дня миротворців, який святкується 29 травня, громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» проведуть благодійну акцію з метою збору продуктів харчування, ліків та побутових речей для військових, які захищають нашу Батьківщину в зоні АТО.

Разом з тим розпочнеться збір підписів на підтримку місцевої ініціативи щодо винесення на розгляд Васильківської міської ради проекту рішення «Про будівництво бюветного комплексу питного водопостачання з артезіанської свердловини на території парку «Венеція» по вулиці Грушевського у м.Василькові».

У своїй промові Руслан Суханов попросив провести інформаційне-роз’яснювальну роботу серед жителів Васильківщини щодо підтримки ними цих заходів.

Наприкінці засідання голова громадської організації нагородив нагрудними значками Володимира Забарного, Миколу Хахаля, Сергія Воробйова, Владислава Яреминко, та Максима Заїку, ˗˗ за сумлінну працю з розвитку громадської організації, вагомий внесок у її роботу, забезпечення виконання завдань та високий професіоналізм.