Збір гуманітарної допомоги для військових на сході України

Збір гуманітарної допомоги для військових на сході України
Васильківщина
870
0
09:43, 24.07.2018

Пам’ятати своїх Героїв та вимовляти їх імена з гордістю в серці – обов’язок кожного громадянина України. Так само, як допомагати та підтримувати тих, хто готовий віддати своє життя заради майбутнього країни.

Громадська організація «Право та захист Васильківщини» та Благодійний фонд «Подаруй мрію» організовують збір гуманітарної допомоги для українських військових, котрі боронять нашу країну від російської агресії на Донбасі. Звертаємося до усіх небайдужих жителів та підприємців Васильківського району з проханням долучитися та надати будь-яку посильну допомогу.

На початку серпня буде організована поїздка до зони проведення антитерористичної операції на сході України, де  наші активісти особисто пере дадуть бійцям усе зібране продовольство. Нагальні потреби це: продукти харчування, медикаменти, одяг, речі першої необхідності та паливно-мостильні матеріали а також дитячі малюнки. Загальний збір відбувається у приміщенні громадської приймальні «Право та захист Васильківщини» за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська, 22-А, офіс 204. Також за детальною інформацією Ви можете звертатися за телефонами: (04571) 2-11-11 або +38073-065-20-80.

Заздалегідь дякуємо усім, хто долучиться до цього збору для наших військових. Разом-ми сила! Приєднуйся до нас, бо тільки разом ми зможемо здолати ворога і збудувати сильну, незалежну та демократичну країну! Слава Україні!