Жителі Калинівки відзначили День селища

Жителі Калинівки відзначили День селища
Васильківщина
897
0
12:24, 19.10.2017

В Калинівці Васильківського району 30 вересня відзначали День селища.

Як годиться, в центрі біля фонтану Калинівська селищна рада організувала великий концерт. Також для найменших і дорослих жителів селища у центральному парку влаштували низку платних розваг. Увесь вечір працював мангальщик, який готував шашлик на продаж в кафе просто неба, для малечі поставили велику надувну гірку і батут. Працювали декілька пересувних закусочних, в яких можна було придбати їжу та напої.

Як відомо, на жаль, не всі мешканці Калинівки можуть дозволити собі заплатити за такий відпочинок. Саме тому громадська організація «Право та захист Васильківщини» і Благодійний фонд «Подаруй мрію» долучились до організації свята, пропонуючи, як завжди, безкоштовні розваги та пригощання усім охочим.

Проте, по приїзді наших активістів очікував неприємний сюрприз. Як виявилось, Калинівська сільрада змогла забезпечити доступ до електроенергії усім підприємцям-учасникам свята, окрім нас. Прикро визнавати, однак це далеко не перший випадок, коли калинівські владні мужі намагались зірвати наші заходи. Так 13 серпня ГО «Право та захист Васильківщини» провела благодійний захід під назвою «Творчий ярмарок майстрів Калинівки», в ході якого місцеве керівництво так само відмовило активістам у наданні доступу до електромережі.

В обох випадках, вичерпавши усі варіанти та можливості, ми зверталися до розташованих поруч з парком храмів, де нам люб’язно простягали руку допомоги, а точніше електричний подовжувач.

Тож, незважаючи ні на які перешкоди з боку влади, активісти громадського об’єднання «Право та захист Васильківщини» все ж змогли організувати мешканцям Калинівки безкоштовні розваги з нагоди свята Дня селища. Дітлахи з радістю стрибали на батуті і надувній гірці, разом з батьками із задоволенням наминали солодку цукрову вату та запускали в небо яскраві повітряні кульки. А тим часом усіх вітав зі святом та фотографувався з бажаючими веселий аніматор у костюмі Барта Сімпсона.