Звернення Лідії Павлівни із села Плесецьке

Звернення Лідії Павлівни із села Плесецьке
303
0
13:05, 10.02.2019

На телефонну лінію проекту «Майстер на годину» звернулася Лідія Павлівна із села Плесецьке, що проживає по вулиці Фрунзе за допомогою. Лідії Павлівні потрібно було зашпаклювати стіну та привісити декілька картин в її будинку. Наш майстер- волонтер здійснив щотижневий виїзд та разом із представниками громадської організації «Право та захист Васильківщини» швидко та якісно виконали замовлення.Також допомогли жителькі села Кищинці, а саме прибрали у дворі, розчистили сніг, наносили води, виконали дрібні побутові прохання та взяли шефство над нею, адже сама власниця помешкання одинока пенсіонерка та насилу пересувається з допомогою двох дерев'яних палиць.

Шановні мешканці Васильківщини, якщо у Вас немає до кого звернутися по допомогу або бракує коштів на виклик платного спеціаліста у вирішенні дрібних побутових проблем, пропонуємо звернутися до нашої громадської організації та замовити послугу «Майстер на годину», який завжди готовий прийти на допомогу. 
Скористатися послугами просто – потрібно зателефонувати за номером +38097-790-79-51 та повідомити оператору про суть проблеми і контактну інформацію (адресу проживання та контактний телефон). Після цього ваше звернення реєструється, узгоджується дата та час візиту майстра, і вже у визначений час до Вас завітає «Майстер на годину».