Звернення від Віри Петрівни з села Плесецьке

Звернення від Віри Петрівни з села Плесецьке
102
0
13:40, 23.02.2019

На адресу громадської приймальні надійшло звернення від Віри Петрівни з села Плесецьке, що проживає по вулиці Першого травня, звернулася вона з проханням допомогти утеплити димохідну трубу котла та налагодити його роботу. Наш майстер- волонтер здійснив щотижневий виїзд та виконав замовлення.

«Майстер на годину» це соціальний проект заснований з метою надання допомоги уразливим верствам населення (самотнім пенсіонерам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям , інвалідам І−ІІ груп, сім’ям загиблих під час проведення АТО військовослужбовців).Майстер-волонтер здійснює ремонт побутової техніки та інші дрібні ремонтні роботи.

Шановні мешканці Васильківщини, якщо у Вас немає до кого звернутися по допомогу або бракує коштів на виклик платного спеціаліста у вирішенні дрібних побутових проблем, пропонуємо звернутися до нашої громадської організації та замовити послугу «Майстер на годину», який завжди готовий прийти на допомогу.
Скористатися послугами просто – потрібно зателефонувати за номером +38097-790-79-51 та повідомити оператору про суть проблеми і контактну інформацію (адресу проживання та контактний телефон). Після цього ваше звернення реєструється, узгоджується дата та час візиту майстра, і вже у визначений час до Вас завітає «Майстер на годину».